OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

Kód: 2468
Akce
Neohodnoceno
Značka: OPTIX
127 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ
0,5m délka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Opticord
Part Number: 1019

  • Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ
  • 0,5m délka

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

Konektory: SC-SC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Žlutá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 0,5m

Provedení: Duplex

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg