KENKO UV filtr 77mm CELESTE

Kód: 3015
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Kenko
1 679 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Série filtrů Celeste je nejvyšší řadou v sortimentu značky Kenko, která byla vyvinuta především s ohledem na potřeby profesionálních fotografů. Jedná se o prvotřídní UV filtr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Kenko
Part Number: 227760

Kenko filtr CELESTE UV 77mm

 Jedná se o prvotřídní UV filtr, který v sobě spojuje nekompromisní optickou kvalitu, efektivní UV filtraci,  ASC povrchovou úpravu a nově designovaný, extra tenký, elegantní a vysoce ergonomický rámeček.

Dokonale absorbuje ultrafialové záření, které negativně ovlivňuje výsledný obraz při focení v exteriéru a zároveň chrání přední optický člen objektivu před mechanickým poškozením.

Zaručují téměř nulové negativní ovlivnění propouštěného světla. Filtry Celesta uspokojí nejvyšší nároky profesionálních fotografů na kvalitu a snadnou údržbu. 

Název Celeste je odvozen z latinského slova "caelestis", což znamená: nádherné, mimo lidské možnosti, a italského "celeste" označujicí barvu jasného nebe.

Celeste UV filtry mají 18ti vrstvou antireflexní povrchovou úpravu Super ZR, což je vylepšená verze antireflexního povrchu starší profi řady Zeta. Díky této technologii je reflektivita (odrazivost) filtru na úrovni 0,2%, což znamená že přes filtr projde do objektivu v podstatě veškeré dostupné světlo, navíc 100% transparentní, bez jakéhokoliv zabarvení optického skla.

ASC (Anti-Stain Coating) je nová technologie povrchové úpravy filtru, díky níž vlhkost a kapky vody sklouznou z filtru a zanechávají jej čistý. Stejně tak prach a další nečistoty se na hladký povrch filtru nelepí tak silně, takže setření je dílem okamžiku. Celý proces údržby filtru je díky ASC vrstvě usnadněn, zkrácen na minimum a není potřeba jej provádět tak často, což se projeví v celkové životnosti filtru. ASC vrstva je na obou stranách filtru.

Rámeček filtru je výsledkem dlouhodobého, intenzivního výzkumu inženýrů ve vývojových laboratořích značky Kenko. Je tenčí než tenké rámečky ostatních výrobců, umožňuje bezpečné nasazení krytky objektivu, rozšířený vnitřní průměr brání vinětaci.

Dodáváno v elegantním ochranném obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry k objektivům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg