Lexmark B2650dw mono laser, 47 str./min., duplex, síť, Wifi

Kód: 2453
Akce Tip Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Lexmark
5 310 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Lexmark B2650dw mono laser, 47 str./min., duplex, síť, Wifi

S modelem B2650dw získáte tiskový výstup s rychlostí až 47 stránek za minutu*, plus vynikající kvalitu tisku, zvýšené zabezpečení a integrované Wi-Fi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Lexmark
Part Number: 36SC472

Funkce:
Monochromatický laser
Duplexní (oboustranný) tisk: Integrovaný duplex
Rychlost tisku: Až 47 str./min.
Doporučený měsíční objem tisku: 2000 - 20000 stránek†

Pohodlné bezdrátové připojení
Připojení USB a gigabitový Ethernet je jen začátek. Standardní Wi-Fi znamená pohodlné a zabezpečené připojení, zatímco aplikace Lexmark Mobile Assistant umožní rychlé a snadné nastavení přímo z mobilního zařízení.

Efektivita spotřeby energie
S funkcemi řízení spotřeby energie, které snižují spotřebu energie, ať je tiskárna v aktivním režimu nebo v režimu spánku, se počítá každý watt. Díky nižší teplotě zapékání a automatické správě jader procesoru na základě pracovního zatížení vyhovuje přísným požadavkům standardu ENERGY STAR 2.0. To přináší výhody naší planetě i vašemu rozpočtu.

Univerzální manipulace s médii
Tiskněte co chcete, na požadovaném formátu. Zásobník médií se přizpůsobí formátům papíru od A6 po legal, zatímco univerzální podavač na 100 listů akceptuje menší média a obálky, abyste získali ještě větší možnosti návrhu a výstupu.

Výkon a hodnota
Získejte černobílý tisk rychlostí až 47 stránek za minutu* za dostupnou cenu. Zahrnuje také oboustranný tisk a pohodlný přední port USB pro tisk souborů z jednotky paměti Flash. Trvanlivost a komponenty s dlouhou životností zajišťují také nízké náklady na údržbu.

Kompletní zabezpečení
Komplexní přístup společnosti Lexmark k zabezpečení produktů poskytuje konstrukční i technický mandát v celém portfoliu produktů. Naše funkce zabezpečení pomáhají udržet vaše data v bezpečí – v dokumentu, v zařízení, v síti a všude mezi nimi. Právě proto společnost Keypoint Intelligence – Buyers Lab udělila společnosti Lexmark prestižní ocenění BLI PaceSetter v kategorii Zabezpečení tištěných dokumentů***. A tento produkt Lexmark je již připraven pro GDPR.

Připravena v pravou chvíli
Tiskárny Lexmark, robustní a spolehlivé, jsou určeny k nasazení kdekoli, od předváděcích místností po sklady, jen s několika málo zásahy. Používají komponenty s dlouhou životností a náhradní kazetu, která vytiskne až 15 000 stránek**; maximální vstupní kapacita je 2300 stránek.

*Rychlost tisku a kopírování byla měřena podle ISO/IEC 24734 a ISO/IEC 24735 (ESAT). Další informace naleznete na: www.lexmark.com/ISOspeeds. 
**Deklarovaný průměrný počet vytištěných standardních stránek podle ISO/IEC 19752. ***Ocenění založeno na údajích ze Severní Ameriky nebo Západní Evropy

†”Doporučený měsíční objem tisku” je řada stránek, které pomáhají zákazníkům vyhodnocovat nabídky produktů Lexmark na základě průměrného počtu stránek, které zákazníci plánují tisknout na zařízení každý měsíc. Společnost Lexmark doporučuje, aby byl počet stránek za měsíc v uvedeném rozsahu pro optimální výkon zařízení, a to na základě faktorů, jako jsou intervaly výměny spotřebního materiálu, intervaly vkládání papíru, rychlost a typické použití zákazníků.

Obsah balení:
Napájecí kabely
Instalační příručka nebo list (síťové a místní připojení)
List stability a bezpečnostní list nebo brožura
Prohlášení o omezené záruce
Informace o programu sběru kazet Lexmark
Tonerová kazeta Starter programu Return Program až na 5000 stránek*
Laserová tiskárna Lexmark B2650dn
Disk CD Software and Documentation
Zobrazovací jednotka z programu Return Program
Síťový kabel (Ethernet), kabel USB nebo paralelní kabel není součástí dodávky.

*Průměrný počet vytištěných stránek při souvislém jednostranném tisku je 5000 standardních stránek. Udaná kapacitní hodnota je v souladu se směrnicí ISO/IEC 19752.

Obsah balení se může lišit podle země nebo prodejce. Informace mohou být změněny bez předchozího upozornění.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg