HUAWEI HW-120200E01 Originální adaptér 12V 2A pro modem HUAWEI B525
Kód: ADAP_B525
Akce Tip
Neohodnoceno
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Originální 12V 2A adaptér HUAWEI HW-120200E01 pro modemy HUAWEI B525. Lze jej dále využít i pro modemy Huawei B310, B311, B315, B593 (B3000), B890, E5180.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o originální 12V 2A adaptér, který je v balení u LTE modemů na SIM HUAWEI B525
Parametry:
Výrobce: HUAWEI
Model: HW-120200E01
IMPUT: 100-240V 50/60Hz, 0,8A
OUTPUT: 12V = 2A
Koncovka: 5,5 x 2,1 mm
Rozměry: 90×46×36mm
Přívodní kabel: 1,5m
Je možné jej využít i pro modely:
Huawei B890 (adaptér 12V 2A)
Huawei B310 (adaptér 12V 1A)
Huawei B311 (adaptér 12V 1A)
Huawei B315 (adaptér 12V 1A)
Huawei B593 (Vodafone 3000) (adaptér 12V 1A)
Huawei E5180 (adaptér 12V 1A)