Kenko telekonvertor PRO 300 AF 1,4x DGX pro Canon

Kód: 5123
Akce
Neohodnoceno
Značka: Kenko
4 190 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Telekonvertor TELEPLUS PRO 300 AF 1.4X zvyšuje ohniskovou vzdálenost objektivu 1,4násobně.. Je konstruován pro použití s teleobjektivy s ohniskem 200 - 500mm, nejlepších výsledků dosáhne s objektivy s ohniskovou vzdáleností 300mm a více. Telekonvertor obsahuje 5 optických členů značky Hoya, jež jsou opatřeny mnohonásobným povrchovým vrstvením, které eliminuje vznik rušivých odlesků uvnitř soustavy a zmnožení obrazu zrcadlením mezi posledním optickým členem a plochou snímacího čipu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Kenko
Part Number: 62260

 

TELEPLUS PRO 300 konvertor má originální integrovaný obvod Gate Array IC, díky kterému je zachován plný přenos dat mezi tělem fotoaparátu a objektivem, stejně jako je tomu u originálních konvertorů Canon.


Společně s prodloužením ohniska však dochází ke snížení světelnosti a ke zhoršení optických vlastností objektivu. Plný provoz AF s TelePlus PRO 300 AF 1.4x je možné jen s objektivy se světelností F4 a vyšší (F<F4) za dobrých světelných podmínek a kontrastu fotografovaného objektu, kdy AF senzor fotoaparátu bude správně fungovat.

Za zhoršených podmínek či při použití s objektivy s horší světelností, nemusí AF senzor fotoaparátu reagovat správně a jediným řešením je manuální zaostřování. Většina DSLR Canon je naprogramována k vypnutí autofokusu, pokud vypočtená efektivní světelnost je horší než f/5.6, konvertor Teleplus PRO300 funguje stejným způsobem.


Konvertory DGX mají oproti předchozím konvertorům DG řady vylepšené obvody pro přesnější záznam EXIF dat, i když opticky a mechanicky jsou s původní DG sérií shodné. 
Kompatibilní s EF objektivy. 

Technické parametry:
 Fotoaparát / Bajonet: Canon EOS / EF
 Prodloužení ohniskové vzdálenosti: 1,4x
 Optická sestava: 5 členů ve čtyřech skupinách
 Povrchové vrstvy: DMC
 Ovlivnění expozice: -1,0EV
 Délka: 27mm
 Hmotnost: 132 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Telekonvertory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg