Joby GripTight ONE Magnetic Impuls

Kód: 2429
Akce
Neohodnoceno
Značka: Joby
1 459 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stativ GripTight ONE Magnetic Impulse je určen pro práci s mobilními telefony šířky 56 - 91 mm. Set se skládá ze tří komponent, které lze používat samostatně. Inovovaný stativ GorillaPod Magnetic osazený 1/4" šroubem lze použít pro práce s kompaktními fotoaparáty, nový clip držák GripTight ONE Mount lze upevnit na jakýkoliv stativ se 1/4" upínacím šroubem. Dálková bluetooth spoušť Impulse™ s dosahem až 27 m má širokou škálu využití při fotografování či snímání videa telefonem nebo fotoaparátem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: JOBY
Part Number: E61PJB01494

Díky patentované technologii flexibilní kloubové konstrukce nabízí GripTight ONE Magnetic Impulse nekonečné možnosti využití. Stativ s telefonem (nebo fotoaparátem) je možné zafixovat nejen na rovné ploše, ale také na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, horských kamenech, atd. Díky silným magnetům v koncovkách nohou lze stativ uchytit také na kovovou podložku (auto, dopravní značku apod.) 

Charakteristika:
stativ s clip držákem pro uchycení a stabilizaci mobilního telefonu s šířkou 56 - 91 mm
stativ s patentovanou technologií flexibilní kloubové konstrukce noh umožňuje širokou škálu použití - kromě rovného povrchu lze stativ upevnit např. na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, horských kamenech, atd. Díky silným magnetům v koncovkách nohou lze stativ uchytit také na kovovou podložku (auto, dopravní značku, kovové zábradlí apod.)
držák GripTight ONE Mount je vyroben z pevného a vysoce odolného kompozitního plastu (polykarbonátový ABS plast) v kombinaci s nerezovými sloupky
styčné upínací plošky jsou osazeny gumou, která zabraňuje poškrábání nebo poškození upnutého telefonu
dálková bluetooth spoušť Impulse™ s dosahem až 27 m má širokou škálu využití při fotografování či snímání videa telefonem nebo fotoaparátem

Rozměry: (š/d/t -mm): složený stav: 34 x 52 x 165
Hmotnost: 96 g
Určeno pro: chytré mobilní telefony se šířkou  56 - 91 mm (s pouzdrem nebo bez pouzdra)
Barva: černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…