Xiaomi 8H Travel U Shaped Pillow krémová Béžová

Kód: 2174
Akce
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
399 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

8H cestovní polštář vám zaručuje skutečnou kvalitu, polštář s sebou můžete vzít kamkoliv.
Velkou část života trávíme na cestách. Tento polštář s sebou můžete vzít prakticky kamkoliv, ať už je to vaše kancelář, letadlo či jiný dopravní prostředek. Můžete ho používat i doma či kdekoli jinde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Xiaomi
Part Number: YAJ4043RT

EAN: 6970272522460

Xiaomi 8H Travel U-Shaped Pillow (Cream)

Tělo polštáře tvoří 300 g* přírodní thajský granulovaný latex, který je velmi měkký a pohodlný.
Do obalu polštáře je přidáno švédské polygenetické antibakteriální činidlo, které je zároveň velmi šetrné k našemu životnímu prostředí.

Rozdrcené latexové částice jsou mnohem pohodlnější než celý latex v kuse. Ve srovnání s celým kusem latexu mají latexové částice velký fyzický prostor a tekutost, což účinně rozšiřuje výhody latexové měkké a vysoce elastické prodyšnosti a zvyšuje celkovou pohodlnost.

Dle různých studií je prokázané, že latex rozdrcený na drobné částice je mnohem více funkční a lepší. Latexové částice se tak mohou aktivně přizpůsobit krku, rukám, pasu a dalším částem těla. 
Body dotyku splňují komfortní podporu různých částí těla. Můžete také zvýšit nebo snížit hustotu latexových částic v daném bodu polštáře v závislosti na vašem požadavku oporné síly. 

Vnější polštář je vyroben z přírodní bavlny, která je velmi měkká tkanina.
Měkký, vysoce elastický, prodyšný, je velmi příjemný na dotek. Tkanina je nejprve barvená a pak až tkaná. Příjemná a přirozená barva, který neobsahuje formaldehyd, vysoká stálost barvy působící proti vyblednutí. Odpuzuje statickou elektřinu. 160 gramů vysoce kvalitní látky a super měkké textury. 

8H používá stejnou metodu vazby jako MUJI, tj. technologii dvojitého zkroucení což zvyšuje prodyšnost mezi přízí.
Tkanina je zároveň pružnější a elastičtější. Vysoce elastický polštář příjemný pro pokožku, který dýchá jako druhá kůže.

Přísná mezinárodní certifikovaná kvalita.
Všechny materiály procházejí zkouškou na nebezpečné látky

Základní parametry:
Velikost: 640 mm × 165 mm
Plnivo: latexové částice
Vnější polštář: bavlna
Vnitřní polštář: Jin spandex tkanina
Vůně: přirozená mléčná vůně (některým lidem nemusí být příjemná)

Výborný pomocník na cestování nebo jen tak na odpočinek – to je cestovní polštářek Xiaomi 8H Travel U-Shaped Pillow. Je výborný obzvlášť na krční páteř, se kterou má momentálně problém velké množství lidí. Podpěra hlavy je totiž důležitá obzvlášť při takových činnostech, kdy jste nucení dlouho sedět na jednom místě, a nemáte žádnou jinou možnost, jak si hlavu kvalitně podepřít.

Polštářek tedy primárně slouží k odbourávání stresu při cestování a ke zmírnění tlaku na vaši šíji. Polštář je vyroben z kvalitní prodyšné paměťové vlny BASF, je obdařen speciální antibakteriální technologií (eliminuje množení bakterií a eliminuje zápach) a je naplněn přírodním latexem.

Poskytuje 360° podporu a jeho tloušťka je 8 cm, takže podpora hlavy a krční páteře je opravdu kvalitní.

U-Shaped Pillow má dvojité zapínání, poutko pro zavěšení a velikost si můžete libovolně upravovat.

Xiaomi 8H Travel U-Shaped Pillow polštář

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení a móda
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg