WELL YV-3 PoE VoIP telefon, 2x Eth. port

Kód: YV-3
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Well
2 690 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

VOIP telefon se dvěma RJ-45 konektory (interní router/firewall), QoS, podpora SIP/PoE/ENUM, možnost až 3 nezávislých SIP účtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JDE O NOVÉ ZBOŽÍ V ORIGINÁLNÍ KRABICI VČETNĚ ADAPTÉRU

WELL YV3 je zařízení fungující jako běžný telefon pouze s tím rozdílem, že je určen pro volání přes internet tedy VOIP telefonii.

Podporuje nejrozšířenější standard SIP, díky kterému není problém jej přímo připojit k většině VOIP operátorů či využít k připojení přes IP pobočkové ústředny (např. Asterisk).

Pro připojení k síti disponuje dvěma RJ-45 porty se zabudovaným routerem s firewallem, který umožňuje do jedné LAN internetová přípojky připojit jak telefon tak i celou počítačovou síť (po dokoupení síťového switche/hubu).

Telefon disponuje řadou pokročilých funkcí jako je přidržení hovoru, přepínání mezi hovory, konference, hlasitý odposlech a mnoho dalších. Navíc podporuje QoS (Quality of Service) technologii, která umožňuje dát přednost síťovým paketům přenášející hovor před ostatním paketům.

Mezi další podporované standardy patří například PoE - Power over Ethernet, tedy napájení přímo prostřednictvím ethernetového rozhraní bez nutnosti zapojování externího napájecího adaptéru. Funkce ENUM zase umožňuje přímé volání na jiný telefon bez nutnosti registrace u VoIP poskytovatele, čímž dochází k zásadnímu snížení nákladů (placen je pouze datový přenos).

Díky vestavěnému grafickému displeji s rozlišením 132 x 64 bodů je možné telefon použít i jako IM klienta například pro posílání krátkých textových zpráv.

Upozornění: Součástí balení JE napájecí adaptér - pro napájení ale můžete použít i PoE kompatibilní switch.

Doplňkové parametry

Kategorie: IP Telefony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg