God of War: Ragnarök CZ (Standard) (PS5) ELEKTRONICKÁ LICENCE Standardní edice (ELEKTRONICKÁ LICENCE)

Kód: GOWPS5STD
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
1 699 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

CZ Distribuce. ELEKTRONICKÁ LICENCE!! CZ verze (české titulky) Určeno pouze pro PS5, ELEKTRONICKÁ LICENCE (neobsahuje DVD), typ hry: Plná hra, adventury, akční, RPG, Lokalizace: anglická + české titulky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CZ Distribuce.

POZOR!! Jedná se o elektronickou licenci (key kód do PS store), který obdržíte na email a formou SMS bezprostředně po zaplacení (zpravidla do 60ti minut). Díky tomuto kódu budete mít možnost stáhnout a nainstalovat si plnou verzi této hru přímo do vašeho PS5.

Určeno pouze pro PS5! Tato nabídka neobsahuje DVD. Jde o elektornickou licenci! Faktura samozřejmostí!

Licenci si můžete nechat zaslat i na dobírku zásilkovnou a zaplatit až při převzetí zásilky, doporočujeme ale využít platby na účet a bezplatným zasláním pomocí emailu

Přidej se ke Kratovi a Atreovi na jejich výpravě do každého z devíti světů, kde hledají odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět.

 

 

Ti, kteří překonají osud

  Atreus pátrá po znalostech, které by mu pomohly pochopit proroctví o Lokim a jeho roli v Ragnaröku. Kratos se musí rozhodnout, zda se nechá spoutat strachem z opakování svých chyb, nebo se osvobodí od své minulosti a stane se otcem, kterého Atreus potřebuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Válečné zbraně

  Sekera Leviatan, Čepele chaosu a Ochráncův štít se vracejí spolu s řadou nových schopností Krata i Atrea. V boji proti bohům a monstrům z Devíti světů při ochraně své rodiny budou Kratovy smrtící spartské schopnosti prověřeny jako nikdy předtím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Prozkoumej světy

Vydej se s Kratem a Atreem hledat odpovědi a spojence do nebezpečných a ohromujících krajin a postav se s nimi nejrůznějším nepřátelským stvořením, monstrům a severským bohům.

Jedná se o standardní edici. Na trhu existuje ještě "Launch Edition", která obsahuje kromě základní hry ještě možnost stažení doplňku do hry - Kratovu zbroj napadaného sněhu a Atreovu tuniku napadaného sněhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PS5
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg