FIFA 23 (PS5) CZ - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Kód: FIFA23
Akce Novinka Tip
21 hodnocení
1 899 Kč
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

ELEKTRONICKÁ LICENCE!! CZ verze (české titulky) EA SPORTS FIFA 23 přináší do nejpopulárnější hry světa ještě více akce a fotbalového realismu. Vylepšená technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím. Vyzkoušejte největší fotbalové turnaje v čele s mužským i ženským šampionátem FIFA World Cup, který se objeví ve FIFA 23 v průběhu sezóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POSLEDNÍ KUSY ZA TUTO CENU! - Kód Vám zašleme zpravidla do 60ti minut od zaplacení na email a formou SMS! Faktura samozřejmostí!

POZOR!! Jedná se o elektronickou licenci (key kód pro naťukání do PS store), který obdržíte na email a formou SMS bezprostředně po zaplacení (zpravidla do 60ti minut). Po zadání kódu budete mít možnost stáhnout a nainstalovat si hru FIFA 23 přímo do vašeho PS5. Je možné ji tedy použít jak pro PS5 s mechanikou, tak i verzi Digital. Jde o oficiální CZ distribuci.

Určeno pouze pro PS5! Tato nabídka neobsahuje DVD. Jde o elektornickou licenci!

Licenci si můžete nechat zaslat i na dobírku zásilkovnou a zaplatit až při převzetí zásilky, doporočujeme ale využít platby na účet s bezplatným zasláním kódu ke hře pomocí emailu.

EA SPORTS FIFA 23 přináší do nejpopulárnější hry světa ještě více akce a fotbalového realismu. Vylepšená technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím. Vyzkoušejte největší fotbalové turnaje v čele s mužským i ženským šampionátem FIFA World Cup, který se objeví ve FIFA 23 v průběhu sezóny.

Zahrajte si vůbec poprvé – s podporou dedikovaných animací technologie HyperMotion2 – za ženské kluby a využijte možnost hraní napříč platformami, které usnadní měření sil s přáteli. Užijte si nový způsob hraní a budování vysněného mužstva v režimu FIFA Ultimate Team™ prostřednictvím Momentů FUT a přepracovaného systému souhry nebo prožijte své fotbalové sny v módu Kariéra, kde definujete svou hráčskou osobnost a povedete tým v kůži nejslavnějších trenérských velikánů. V režimech VOLTA FOOTBALL a Profi kluby předveďte na hřištích svou osobnost s novou úrovní vlastních úprav a vyzkoušejte vylepšený herní systém v ulicích i na stadionech. Zahrajte si nejpopulárnější hru světa s více než 19 000 hráči a 700+ týmy na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží – včetně Premier League, nové Barclays FA Women’s Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenční autenticitou ve FIFA 23.

 

 

Technologie HyperMotion2

Díky vylepšením revoluční technologie HyperMotion pro sérii EA SPORTS FIFA se FIFA 23 může pochlubit více než 6000 autentickými fotbalovými animacemi, které zaručují realismus při každém kroku na hřišti ve FIFA 23. Výsledkem je, že FIFA 23 se ještě víc přiblíží profesionálním zápasům mužských a ženských týmů na stadionech po celém světě. Technologie HyperMotion2 odemyká zcela nové prvky zaručující bezkonkurenční kvalitu animací s míčem i bez něj.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tréninkové centrum

Nový systém koučování pomůže nováčkům a méně zkušeným hráčům s představením základů hratelnosti. Zlepšete svou hru prostřednictvím série kapitol. Vyberte si za trenéra jednu z hvězd z obalu hry FIFA 23 – Sam Kerrovou, nebo Kyliana Mbappého. Poté zapracujte na svém fotbalovém umu v rámci doporučených dovednostních her a nechte si od něj/ní poradit na základě svých výkonů a podrobných vysvětlení jednotlivých dovedností, které vám pomohou pozvednout hru na novou úroveň.

FIFA World Cup

Zakuste vrchol mužského i ženského mezinárodního fotbalu ve FIFA 23 s šampionáty FIFA World Cup Qatar 2022™ a FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ženský fotbal

Zahrajte si vůbec poprvé v historii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Při vydání FIFA 23 budou k dispozici Barclays FA Women’s Super League a Division 1 Arkema. Specializované nasnímání zápasu technologií HyperMotion2, určené výhradně pro ženský fotbal, zaručuje autentický pohyb hráček ve FIFA 23.

Hraní napříč platformami

FIFA 23 nabízí možnost hraní napříč platformami stejné generace, takže můžete hrát společně proti přátelům na různých platformách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

FIFA Ultimate Team

Vybudujte si vysněné mužstvo a poměřte síly s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA. Vyberte si z tisíců hráčů a bezpočtu způsobů, jak si upravit tým na hřišti i mimo něj. Ať už dáte přednost sólovému hraní ve Squad Battles, společným zápasům v kooperativním FUT, On-line či Division Rivals, nebo zápolení s nejlepšími ve FUT Champions, FIFA Ultimate Team (FUT) vás po celou sezónu propojí s herním světem prostřednictvím rozmanitého obsahu vycházejícího ze skutečných výkonů a soutěží, včetně UEFA Champions League, UEFA Europa League nebo CONMEBOL Libertadores. Novinkami FUT 23 jsou scénářový režim Momenty FUT, přepracovaný systém souhry poskytující větší flexibilitu při tvorbě mužstva, hraní napříč platformami usnadňující hraní s přáteli a nalezení vašeho dalšího zápasu a další lákadla.

Režim Kariéra

Definujte svou osobnost a hrací den a prožijte fotbalové sny v režimu Kariéra ve FIFA 23 s autentickým zážitkem v podobě některých z nejvěhlasnějších fotbalových turnajů a lig, včetně UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLigy Santander a mnoha dalších.

Profi kluby a VOLTA FOOTBALL

Vneste na hřiště ve FIFA 23 více osobnosti, ať už jde o stadiony v režimu Profi kluby, nebo pouliční plácky ve VOLTA FOOTBALL. Nový sdílený vstupní bod přibližuje zážitek z Profi klubů a VOLTA FOOTBALL, díky čemuž můžete v obou zmíněných režimech hrát se stejnou postavou, rozvíjet ji a přizpůsobovat. ZB z Profi klubů tak budete získávat bez ohledu na to, který mód hrajete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezkonkurenční autentičnost

Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost a zpracování fotbalu ve FIFA 23 za doprovodu těch největších fotbalových hvězd a týmů, včetně více než 19 000 hráčů a 700+ týmů na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží. FIFA 23 je jedinou hrou, kde si můžete zahrát kultovní UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu nebo LaLigu Santander a vůbec poprvé Barclays FA Women’s Super League a France D1 Arkema.

Technické parametry

Platforma: PS5
Edice hry: Standard Edition
Typ hry: Sport
Typ licence: Elektronická
Multiplayer: Ano
Druh lokalizace: České titulky
Doporučený věk: 3+
Ze série: FIFA 23
Výrobce: Electronic Arts

 

Zasláním licenčního čísla na Váš email, nebo formou SMS zaniká právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14ti dní. To můžete pouze do okamžiku, než Vám bude tento kód zaslám elektronickou formou. Na prodej her a SW na CD/DVD nosičích a formou elektronické distrubuce se vztahuje zákonná vyjímka, aby nemohlo dojít ke znezneužití a poškození prodejce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy, knihy, hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg