Panasonic DECT KX-PRS110FXW, černo - bílá (ROZBALENÝ)

Kód: KX-PRS110_P
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Panasonic
1 680 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2023

Nadčasový stolní telefon v krásném moderním designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží vrácené zkazníkem ve lhůtě 14ti dní od nákupu.

Kompletní balení, lehce opotřebovaná krabička. Přístroj je takřka bez vyditelých známek používání. Záruka 24 měsíců!

Telefon v barvě bílá - tzn. černé popředdí a světlá zadní strana.

Díky sofistikovanému a modernímu designu se telefon KX-PRS skvěle hodí do elegantních prostorů. Kompaktní design umožňuje, abyste ho umístili téměř kamkoliv. Jeho černé a dvoutónové bílé zbarvení mu dá vyniknout a usnadní jeho nalezení, pokud ho někam založíte.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tlačítka jako broušené diamanty

Klávesnice je navržena tak, aby připomínala krásu vybroušeného diamantu. Jemné odchylky povrchu zajišťují hmatové rozlišení jednotlivých tlačítek a splňují koncepci obecného designu, což pomáhá zabránit stisknutí chybného tlačítka.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Překrásné grafické uživatelské rozhraní

Tento telefon používá nové, snadno čitelné a krásné grafické rozhraní, využívající barevnou 2,2palcovou obrazovku TFT LCD (QVGA).

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konec nechtěných a nevyžádaných volání

Můžete zablokovat otravná volání od nežádoucích volajících. Hovory od volajících, kteří jsou uvedení v seznamu blokovaných hovorů, budou zablokovány. Přístroj KX-PRS se volajícímu nijak neohlásí a ukončí volání. V seznamu blokovaných hovorů můžete mít uloženo až 100 telefonních čísel.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Jedná se o DECT základnu se sluchátkem, operující na frekvenci 1,9 GHz. Poskytuje 120 kanálů, 2,2“ LCD displej, 2x Ni-MH AAA nabíjecí baterii s výdrží až 12h hovoru/150h pohotovostního režimu. Podporuje zapojení až 4 základen a 6 sluchátek. Disponuje pamětí pro až 50 ID volajícího s možností blokování příchozích volání z až 100 čísel. Je vybaven funkcemi jako redukce šumu, dětská chůvička, 3cestný konferenční hovor, hodiny, kalendář a budík.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní telefony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg